Tak, to właśnie jestem ja. Nazywam się Sandra, mam 19 lat. Jestem osobą, nieśmiałą, ale gdy już się mnie pozna, jestem nie do poznania, uwielbiam się śmiać, cieszę się z każdego dnia mojego życia. Popełniłam wiele błędów w życiu, gdy mieszkałam jeszcze w Polsce, z rodzicami. Żeby odciągnąć się od tych problemów, wyjechałam tu, do Anglii.
Mieszkam na razie z moją najlepszą przyjaciółką, w przytulnym mieszkanku. Gabrysia mieszka w Anglii od 6 lat, poznałyśmy się 7 lat temu, i od tamtego czasu się przyjaźnimy. Jest prześliczna.
