czwartek, 3 stycznia 2013

bohaterki.

Tak, to właśnie jestem ja. Nazywam się Sandra, mam 19 lat. Jestem osobą, nieśmiałą, ale gdy już się mnie pozna, jestem nie do poznania, uwielbiam się śmiać, cieszę się z każdego dnia mojego życia.  Popełniłam wiele błędów w życiu, gdy mieszkałam jeszcze w Polsce, z rodzicami. Żeby odciągnąć się od tych problemów, wyjechałam tu, do Anglii. 
Mieszkam na razie z moją najlepszą przyjaciółką, w przytulnym mieszkanku. Gabrysia mieszka w Anglii od 6 lat, poznałyśmy się 7 lat temu, i od tamtego czasu się przyjaźnimy. Jest prześliczna.
Friends_blair_waldorf_serena_van_der_woodsen_blake_lively_girls_gossip_girl-726ad5088b482ae89a0bb0_large